Baner szkoleniowy
Background

VAT zagraniczny

w branży SSC / BPO

Unikatowe szkolenie, którego tematyka wykracza poza polskie przepisy podatkowe. Szkolenie „szyte na miarę” pod konkretnego klienta i indywidualne potrzeby.

Zakres merytoryczny szkolenia ustalany indywidualnie z klientem; może obejmować kwestie związane z podatkami od wartości dodanej /GST w dowolnie wybranych jurysdykcjach podatkowych oraz w dowolnych procesach księgowych SSC / BPO (P2P, R2R, O2C).

Szkolimy z regulacji podatkowych takich krajów jak: Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Dania, Finlandia, Szwecja, Francja, Irlandia, Belgia, Holandia, Luksemburg, Hiszpania (+ Wyspy Kanaryjskie IGIC), Portugalia, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Chorwacja, Słowacja, Argentyna, Brazylia, Turcja, Australia, kraje Middle East, Chiny, RPA oraz wielu innych.


Program

szkolenia

Program szkolenia może być bardzo kompleksowy i obejmować zagadnienia o różnym stopniu zaawansowania – od wiadomości podstawowych (tj. wprowadzenia do podatku od wartości dodanej) po szczegółowe i zaawansowane informacje w zakresie krajowych regulacji VAT i krajowej praktyki organów skarbowych (warunki i ograniczenia w zakresie odliczalności VAT, fakturowanie, domestic CRM, przedawnienie, raportowanie VAT, stawki VAT, inne specyficzne rozwiązania krajowe wokół podatku od wartości dodanej).

Mamy doświadczenie w pracy w sektorze SSC / BPO, jak również w prowadzeniu tego typu szkoleń. Świadczymy usługi doradcze dla klientów z branży SSC / BPO, jak również usługi VAT compliance (w tym w zakresie VAT zagranicznego).

Szkolenia prowadzimy zarówno online, jak i zdalnie. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe opracowane w języku angielskim, a także certyfikaty uczestnictwa. Istnieje również możliwość umówienia jednej darmowej konsultacji (ok 0,5h) po szkoleniu z naszym trenerem i doradcą podatkowym.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej umów się na bezpłatne spotkanie online z nami, podczas którego dopasujemy program szkolenia do Państwa oczekiwań.

Copyright © 2022 taxharmony.pl